• Луценко опубликовал свой законопроект о Национальной полиции

    Лидер фракции Блок Петра Порошенко Юрию Луценко опубликовал законопроект о Национальной полиции.Полный текст документа размещен на официальном сайте БПП, передает Укринформ."О необходимости создания полиции в Украине давно и много говорится. 07.01.15 г. я завершил подготовку проекта Закона о Национальной полиции", - сообщает Луценко.Он также приводит главные новации:- создание Национальной полиции как центрального органа власти, которую координирует гражданский министр внутренних дел;

    Опубликовано 09.01.2015 11:54 Подробнее ...

Збитки від незаконного втручання в роботу Придніпровської залізниці зросли вчетверо

На Придніпровській залізниці (ПЗ) минулого року зареєстровано 37 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у діяльність підприємства проти 43 випадків у 2012 році, при цьому завдані збитки зросли вчетверо - до 102,9 тис. грн. Про це УНІАН повідомили у відомстві. 

Зокрема, у 2013 році на придніпровській залізниці зареєстровано 18 випадків розкрадання елементів рухомого складу, інфраструктури та вантажів, кілька випадків перекриття руху поїздів сторонніми особами, а також встановлення вибухових пристроїв у приміщеннях вокзалів, у рухомих складах і на інших об'єктах залізниці. Крім того, Придніпровська залізниця зафіксувала один випадок насильницьких дій стосовно осіб, які перебувають на залізничному транспорті.

За даними залізниці, внаслідок несанкціонованого втручання в діяльність Придніпровської залізниці сторонніх осіб минулого року було затримано 69 поїздів сумарно на 65,5 годин, що на 37% більше, ніж у 2012 році. 

До того ж, у Податковій відзначили, що частина випадків затримки поїздів у 2013 році була пов'язана з виявленням і знешкодженням на об'єктах залізничної інфраструктури або поблизу них, а також у самому рухомому складі, боєприпасів - 9 випадків.

Залізниця нагадала про адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконні втручання в роботу залізничного транспорту.

Довідка УНІАН. Державне підприємство «Придніпровська залізниця» - одна з найбільших залізниць України. Щорічно вона перевозить понад 227 млн тонн вантажів та більше 90 млн пасажирів. Експлуатаційна колійна мережа придніпровської залізниці перевищує 3,2 тис. км, що складає майже 15% загальнодержавної залізничної мережі. Придніпровська залізниця відправляє на внутрішній та зовнішній ринки понад 85% залізорудної сировини, більше половини прокату чорних металів, є активною ланкою міжнародного транспортного коридору Європа-Азія.

http://economics.unian.ua/transport/877627-zbitki-vid-nezakonnogo-vtruchannya-v-robotu-pridniprovskoji-zaliznitsi-zrosli-vchetvero.html

TOP24

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!