• Луценко опубликовал свой законопроект о Национальной полиции

    Лидер фракции Блок Петра Порошенко Юрию Луценко опубликовал законопроект о Национальной полиции.Полный текст документа размещен на официальном сайте БПП, передает Укринформ."О необходимости создания полиции в Украине давно и много говорится. 07.01.15 г. я завершил подготовку проекта Закона о Национальной полиции", - сообщает Луценко.Он также приводит главные новации:- создание Национальной полиции как центрального органа власти, которую координирует гражданский министр внутренних дел;

    Опубликовано 09.01.2015 11:54 Подробнее ...

Помер євромайданівець, якого “Беркут” облив крижаною водою на Грушевського

Ще один активіст Євромайдану помер в обласній лікарні Івано-Франківська. Бізнесмен Богдан Калиняк нібито заробив пневмонію під час сутичок на вулиці Грушевського в Києві, повідомив мер міста Коломиї Ігор Слюзар, який добре знав померлого. “Ми разом пропрацювали років двадцять на місцевому заводі “Сільмаш”, я – механіком, він – слюсарем. Богдан був дуже кваліфікованим фахівцем, за це ми назвали його “професор”, – розповів Сегодня Ігор Слюзар.

За його словами, 52-річний Калиняк провів на Майдані майже два місяці. Останнім часом він майже без сну і відпочинку допомагав пораненим, робив “чорну” роботу, залишався на нічні чергування. Додому Калиняк повернувся хворим та втомленим. А днями активіста з Коломиї не стало. “Коли ми вперше побачилися на Майдані, я дуже здивувався, адже він був дуже спокійною та врівноваженою людиною, ніколи не видавав своїх емоцій. Як виявилося, на Майдані він провів майже всі два місяці, чотири рази туди їздив точно.

Наскільки я знаю, під час сутичок на Грушевського Богдан заробив пневмонію, після того, як там поливали мітингувальників крижаною водою. Ось він і захворів”, – розповів мер Коломиї. Слюзар розповів, що у 90-х Калиняк пішов у приватний бізнес, займався побутовою технікою і відкрив свій магазин. У нього залишилися син і дочка, а нещодавно народилася внучка.

На думку мера Коломиї, Калиняк самостійно лікувався на Майдані та запустив перебіг хвороби. “Коли приїхав сюди, йому стало зовсім погано, якщо я не помиляюся, через пневмонію на тлі серцевої недостатності”, – розповів мер. За його словами, учора Богдану Калиняку виповнилося б 53 роки. Поховають активіста вже сьогодні – для цього Народна рада Коломиї виділила гроші, незважаючи на те, що сім’я померлого – цілком заможна. “Просто люди розуміють, що він пішов з життя не через власні амбіції, а в ім’я кожного з нас і майбутнього країни”, – вважає мер Коломиї.

За словами друга померлого – Віктора Позника – Калиняк багато допомагав Майдану і грошима, і товаром. “Ми жили в наметах з активістами зі східної України. Одного разу ми вийшли пройтися Києвом і привели на Майдан майже сорок людей. Богдан був дуже доброю людиною, все тримав у собі, не умів лаятися і ніколи не хворів. Навіть не можу зрозуміти, як його не стало”, – розповів його друг. Нагадаємо, ще один активіст Євромайдану зі Львівщини – активіст Роман Сеник – помер днями від поранення під час сутичок на Грушевського.

http://7days-ua.com/news/pomer-jevromajdanivets-yakoho-berkut-oblyv-kryzhanoyu-vodoyu-na-hrushevskoho/

TOP24

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!