• Луценко опубликовал свой законопроект о Национальной полиции

    Лидер фракции Блок Петра Порошенко Юрию Луценко опубликовал законопроект о Национальной полиции.Полный текст документа размещен на официальном сайте БПП, передает Укринформ."О необходимости создания полиции в Украине давно и много говорится. 07.01.15 г. я завершил подготовку проекта Закона о Национальной полиции", - сообщает Луценко.Он также приводит главные новации:- создание Национальной полиции как центрального органа власти, которую координирует гражданский министр внутренних дел;

    Опубликовано 09.01.2015 11:54 Подробнее ...

Макрон пригрозив Путіну посиленням санкцій у разі ескалації ситуації на Донбасі

Макрон пригрозив Путіну посиленням санкцій у разі ескалації ситуації на Донбасі Еммануель Макрон і Володимир Путін. Фото: EPA/UPG

Про це французький лідер заявив на спільній прес-конференції з президентом Росії Володимиром Путіним у Версалі, інформують "Українські новини".

"Якщо знадобиться, то потрібно буде посилити санкції, але якщо тільки буде ескалація. А якщо буде деескалація, цього не буде, і я бажаю, щоб була саме деескалація", — підкреслив Макрон.

Він також додав, що найближчим часом запланована дискусія лідерів "нормандського формату" (Україна, Німеччина, Франція, Росія"), яка дозволить дати оцінку поточній ситуації на Донбасі. Макрон також виступив за заслуховування на цій зустрічі доповіді ОБСЄ щодо ситуації на Донбасі і виконання сторонами Мінських домовленостей.

Зі свого боку Путін заявив, що від санкцій щодо Росії "ситуація на Донбасі не зміниться".

"Яким чином санкції проти Росії допоможуть у нормалізації кризи на південному сході України? Ніяк не допоможуть", — заявив російський президент. Після цього він звернувся до французької преси з проханням "боротися за скасування економічних обмежень".

Французькі журналісти поцікавилися, чи обговорювалася на зустрічі доля заарештованого в Росії українського журналіста Романа Сущенка. Макрон відповів, що питання прав людини обговорювалося, але не став згадувати конкретні прізвища.

Він аргументував це тим, що згадка приватних випадків не допоможе просуванню у вирішенні ситуації, додавши, що головне — знайти рішення, яке відповідало б тим цінностям, яким віддана Франція.

Нагадаємо, що президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв провести жорстку розмову під час першої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним 29 травня.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/makron_prygrozyv_putinu_posylennyam_sanktsiy_u_razi_eskalatsii_na_donbasi_212700.html”

TOP24

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!