Меню пользователя

Вход

  • Луценко опубликовал свой законопроект о Национальной полиции

    Лидер фракции Блок Петра Порошенко Юрию Луценко опубликовал законопроект о Национальной полиции.Полный текст документа размещен на официальном сайте БПП, передает Укринформ."О необходимости создания полиции в Украине давно и много говорится. 07.01.15 г. я завершил подготовку проекта Закона о Национальной полиции", - сообщает Луценко.Он также приводит главные новации:- создание Национальной полиции как центрального органа власти, которую координирует гражданский министр внутренних дел;

    Опубликовано 09.01.2015 11:54 Подробнее ...

Громадськість висловлює недовіру «слугі трьох панів» Олексію Ліпіріді.

29 травня у залі Укрінформу пройшов круглий стіл, ініційований Головою Української Асоціації інвалідів АТО Сергієм Тріскачем. Головними питаннями для обговорення були: роль та фінансування громадських організацій ветеранів АТО, налагодження роботи механізму видачі пільг та обслуговування учасників та ветеранів АТО, а також перелік ключових проблем їх соціального захисту.

У ході дискусії учасники неодноразово згадали ім’я Олексія Ліпіріді. Він сьогодні очолює громадську раду при Міністерстві соціальної політики. Дуже таємнича постать цього чиновника викликає багато питань, на які з невідомої причини відповідей немає.

Хто він? З офіційних джерел відомо, що Олексій Ліпіріді – такий собі «слуга трьох панів», адже одночасно займає посади радника Міністра соціальної політики України, Міністра оборони України, Віце-прем’єр-міністра України Розенка П.В. Мабуть, дуже розумна людина цей Ліпіріді, що всім радить?

Але нажаль, невідомо, звідки він взявся, де навчався, де працював, якими підприємствами чи міністерствами керував, чого досяг. Яка його біографія? Хто він? Відповідей немає.

Ще один цікавий факт – Олексій Ліпіріді має посвідчення учасника бойових дій. Хотілось би дізнатись, в яких частинах воював Олексій Ліпіріді? Скільки часу? Може хтось з тих, хто з ним служив підтвердить? Чи може посвідчення видане «по блату»? Питання до Олексія чи до тих, хто видав посвідчення.
Знову-таки цікавий факт: Олексій Ліпіріді від Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО» звертався до Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО про отримання фінансування для своєї громадської організації в сумі 2 200 000 гривень (два мільйони двісті тисяч), з них на оплату послуг було заплановано 350 000 ( триста п’ятдесят тисяч). Але коштів не отримав - погодили лише 400 тис.грн. , від яких він відмовився. Занадто малий заробіток для такої людини.

Зараз всі громадські діячі виступають за прозорість. Тому хотілось би трошки більше прозорості і відносно особи, яка є радником двох міністрів і одного віце-прем’єр-міністра, має статус учасника бойових дій та керує громадською радою при Міністерстві соціальної політики України. Доречі, міністр соцполітики України Андрій Рева, ще до обрання Олексія Ліпіріді головою громадської ради, вже на одному із публічних заходів, де були присутні ветеранські організації, звертався до останнього як до голови громадської ради Мінсоцполітики. Мабуть, то в Реви дар пророцтва промайнув…

Та ясно одне – усім одночасно не услужиш. На самого Ліпіріді та очолювану ним громадську раду, під час круглого столу, пролунали скарги.

«Висловити недовіру громадській раді, створеній при Міністерстві соцполітики, яку сьогодні очолює Олексій Ліпіріді», - такий «вердикт» був винесений у кінці заходу.

Чи дослухаються до голосу народу чиновники? До голосу хлопців, які на смерть стояли за рідний край, які побратимів втратили у бою, які жадають прозорості і справедливості від влади. Та чи має місце у владі людина, яка, ховаючись, займає усі можливі стільці, але не робить роботу кожної посади?

Ми будемо слідкувати і більш прискіпливо придивлятися до постаті Ліпіріді, про все інформуючи вас.

TOP24

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!