• Луценко опубликовал свой законопроект о Национальной полиции

    Лидер фракции Блок Петра Порошенко Юрию Луценко опубликовал законопроект о Национальной полиции.Полный текст документа размещен на официальном сайте БПП, передает Укринформ."О необходимости создания полиции в Украине давно и много говорится. 07.01.15 г. я завершил подготовку проекта Закона о Национальной полиции", - сообщает Луценко.Он также приводит главные новации:- создание Национальной полиции как центрального органа власти, которую координирует гражданский министр внутренних дел;

    Опубликовано 09.01.2015 11:54 Подробнее ...

Луцьк може мати сміттєві проблеми вже у 2018 роціФото: lutsk.rayon.in.ua

Сортувальна лінія, яка розміщена неподалік Луцька, не вирішує проблеми зменшення відходів та зменшення навантаження на полігон. Про це повідомив директор підприємства "Луцькспецкомунтранс" Валерій Кузьмич 17 серпня під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження. Об этом сообщает securities.in.ua со ссылкой на СМИ.


"Якщо ми не зробимо нормальної сортувальної лінії, ми будемо мати у наступному році проблеми з вивозом сміття по Луцьку. Цей полігон був розрахований на п’ять років. Він максимум вислужить до наступного року, і лише через те, що наростили можливості, аби складати сміття", — зазначив директор "Луцькспецкомунтрансу" Валерій Кузьмич.


Сортувальна лінія встановлена міською радою у партнерстві з ТзОВ "Луцьк-ЕКО". Заступник директора цього підприємства Віктор Киричук пояснив, що із загальної кількості побутових відходів, які проходять через лінію, відбирається лише 20%. Підприємство працює, втім немає потужності.


"Об’єми сортування трішки зменшилися й тому, що немає куди здавати метал. Ніхто не приймає. На сортувальну лінію потрапляє лише бляшанка – це легкий метал. Нині жодна скупка не бере легкого металу, бо великі металургійні заводи, які переробляють металолом, заборонили це і штрафують. Бляшанка згорає і там нічого не залишається. Її ніхто не бере", — зазначив Віктор Киричук.


Він зазначив, що є зацікавлені інвестори з прибалтійських країн, аби вкладати гроші та доставити другу лінію. А на її базі організувати сортування та переробку.


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/news/luck/17620/luck-mozhe-mati-smittyevi-problemi-vzhe-u-2018-roci.html”

TOP24

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!