• Луценко опубликовал свой законопроект о Национальной полиции

    Лидер фракции Блок Петра Порошенко Юрию Луценко опубликовал законопроект о Национальной полиции.Полный текст документа размещен на официальном сайте БПП, передает Укринформ."О необходимости создания полиции в Украине давно и много говорится. 07.01.15 г. я завершил подготовку проекта Закона о Национальной полиции", - сообщает Луценко.Он также приводит главные новации:- создание Национальной полиции как центрального органа власти, которую координирует гражданский министр внутренних дел;

    Опубликовано 09.01.2015 11:54 Подробнее ...

Російський мільярдер хоче своєрідно помститися МОК за відсторонення збірної

Російський мільярдер хоче своєрідно помститися МОК за відсторонення збірної Об этом сообщает kolona.in.ua со ссылкой на СМИ.

Російський мільярдер Михайло Куснірович, який очолює компанію Bosco di Ciliegi, має намір попросити Міжнародний олімпійський комітет не використовувати цю торгову марку під Олімпіади-2018. Зауважимо, що з наступного року Bosco стане ексклюзивним постачальником вбрання для МОК.

Таку заяву підприємець зробив у коментарі інформаційній агенції Reuters.

"Думаю, що вже у найближчому майбутньому звернуся до МОК з проханням деактивувати наші права. Тобто нехай вони й надалі користуються нашим одягом, але при цьому не використовуватимуть бренд Bosco", – підкреслив він.

За його словами, це ніяк не вплине на угоду між Bosco та МОК, оскільки компанія не порушила жодного пункту контракту з МОК

"Ми як постачальники хочемо скористатися своїм правом не використовувати ті маркетингові переваги, які дає нам використання нашої форми з боку МОК . Готові надати всю технічну допомогу МОК для того, щоб закрити наш логотип", – зауважив Куснірович.

До слова, Bosco була технічним партнером російської олімпійської збірної з 2002 року до січня 2017-го. Крім того, компанія виробляла спортивний одяг для команд України, Сербії та Іспанії.

В 2016 році Bosco уклав контракт з МОК на пошиття парадної форми для його членів і співробітників, до цього організація співпрацювала з американською компанією Nike. У грудні 2017 року стало відомо про розширення співпраці Bosco з МОК.

Нагадаємо, 5 грудня Міжнародний олімпійський комітет повністю відсторонив збірну Росії від участі в Зимових Олімпійських іграх 2018 року. Російським спортсменам, які не попались на допінгу, дозволили взяти участь в Олімпіаді, проте під нейтральним прапором і без жодної російської символіки. Більшість спортсменів РФ погодились брати участь в змаганнях на умовах МОК.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Rosiiskii_milyarder_hoche_svoeridno_pomstitisya_MOK_za_vidstoronennya_zbirnoi_79253.html”

TOP24

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!