Новости Украины

Меню пользователя

Вход

Депутати-невидимки: у напівпорожній залі парламенту зареєстрували 341 депутата

На засідання парламенту 8 лютого працювати прийшло близько 50 народних депутатів із 423. Та й вони провели Годину запитань до уряду – і розійшлися. Об этом сообщает vesti-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомив кореспондент 24 каналу з Верховної Ради у прямому ефірі.

Народні депутати часто не ходять на пленарні засідання, тим самим нехтуючи своїми обов’язками. Зокрема сьогодні під час рєстрації депутатів голосування показало аж 341 нардепа, але, по факту, в залі перебувало близько 50 осіб. Після перерви їх взагалі стало 34-40. Тому не варто очікувати на якісь серйозні рішення.

Журналіст зафіксував кількість депутатів у Раді
Журналіст зафіксував кількість депутатів у Раді

Від уряду не було прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та багатьох ключовий міністрів, тому головував перший віце-прем’єр Геннадій Зубко.

Обговорення у Верховній Раді торкалося тем про здоров’я, субсидії та проблеми з дорогами. Так, міністр інфраструктури Володимир Омелян відповідав на питання про дороги в Україні. Він наголосив, що фінансування зараз для цього немає і додав, що "уряд – це не Хоґвардс, робимо все, що можемо".

До слова, за даними Комітету виборців України, всі засідання Ради у січні пропустили 22 народних депутати, серед яких Андрій Білецький, Євген Мураєв, В’ячеслав Богуслаєв, Іван Вінник, Михайло Добкін, Дмитро Добкін, Костянтин Жеваго, Роман Зварич, Ігор Котвіцький та інші.

Як кожна партія прогулювала засідання в січні
Як кожна партія прогулювала засідання в січні

blog_ava
Головні новини 8 лютого: меморандум кандидатів у президенти, трагедія з футболістами у Бразилії
сьогодні
2442

Джерело статті: “http://24tv.ua/deputati_nevidimki_u_napivporozhniy_zali_parlamentu_zareyestruvali_341_deputata_n1109270”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!