Новости Украины

Меню пользователя

Вход

У «Нафтогазі» запропонували нову ціну на газ


НАК «Нафтогаз України» пропонує нову ціну газу при постачанні на умовах ПСО.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає ТСН.

Ціна визначена з урахуванням вимог урядових постанов і складає 5990 гривень за тисячу кубічних метрів без урахування ПДВ і вартості доставки. Нова ціна майже на 4% нижче ніж та, що діяла у квітні. Це – менше на 245 гривень за тисячу кубічних метрів.

«Нафтогаз України» розіслала контрагентам додаткові угоди, які містять нову ціну газу при постачанні на умовах ПСО, йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Кабмін заявляв, що ціна на газ для населення у травні 2019 року має становити 8247 гривень за тисячу кубічних метрів.

3 квітня Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість «Нафтогазу» знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року.22 квітня стало відомо, що компанія «Нафтогаз» спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-naftohazi-zaproponuvaly-novu-tsinu-na-haz/” Об этом сообщает inpress.in.ua со ссылкой на СМИ.

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!