Меню пользователя

Вход

Лікуємося бур’янами: в лободі – каротин, в кропиві – магній

Лікуємося бур’янами: в лободі – каротин, в кропиві – магній
Лікуємося бур’янами: в лободі – каротин, в кропиві – магній
ЛОБОДА. Листя цієї рослини містить вітамін С, органічні кислоти та каротин. Молоді пагони особливо корисні у період цвітіння. З лободи готують салати й супи.

ЯГЛИЦЯ. У ній також велика кількість вітамінів. Цей бур’ян додають до компотів й чаїв. Смак замаринованої рослини подібний до квашеної капусти.

ВЕРБЛЮЖКА. Ця рослина містить вітаміни А і С, жирні кислоти Омега-3. Листя та стебла верблюдки використовують для приготування салатів та маринадів.

КУЛЬБАБА. Всі частини цієї рослини однаково корисні для здоров’я. її застосовують у медицині та кулінарії. Кульбаба – джерело кальцію, заліза, білків та жирних олій.

КРОПИВА. Завдяки високому вмісту магнію, кальцію, клітковини та калію ця рослина позитивно впливає на організм, сприяє швидкому згортанню крові. Її додають до страв у засоленому, квашеному, свіжому та сушеному вигляді. З кропиви роблять варення, додають у супи та борщі.

РЕП’ЯХ. Корені цієї рослини містять протеїн, вітамін С, жирні олії. Насіння реп’яха додають у борошно для приготування діабетичних страв. У деяких країнах Сходу його коріння запікають та смажать.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/ukraine/86273-likuyemosya-buryanamy-v-lobodi-karotyn-v-kropyvi-magniy.html” Об этом сообщает ukrainianwall.in.ua со ссылкой на СМИ.

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!