Кого підозрюють у привласненні "Межигір’я": заява ГПУ

"Межигір’я"

Підозру у справі про привласнення резиденції "Межигір’я" повідомили вісьмом особам. Третій Президент України Віктор Ющенко також серед підозрюваних. Об этом сообщает life72.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тільки Віктору Ющенку за законом напряму підпорядковувалося Державне управління справами і ним розглядались документи, від яких залежала подальша передача резиденції. Про це розповів начальник другого слідчого відділу управління спецрозслідувань ГПУ Андрій Радіонов в ефірі "Українського радіо".

"Наразі повідомлено про підозру 8 особам. Є навіть ті, щодо яких вступили вироки у законну силу. Починаючи від посадовців, зокрема, двох президентів та прем’єр-міністра, і до нотаріусів. Наша тактика (розслідування – 24) — зверху-вниз", – розповів Андрій Радіонов.

Наразі повідомлення про підозру здійснено за статтею 191, тобто заволодіння. Це теж злочин з ознаками корупції, але це не є прямий хабар. Якби було достатньо доказів, що президент з використанням владних повноважень дав хабар, аби мати можливість розпустити Раду, то наразі ми не маємо достатньо таких даних. Хоча, звісно, всі версії розглядаються,
– пояснив Радіонов.

Також представник ГПУ розповів, що Віктор Ющенко вчиняв такі дії з умислом, тому саме в умисному злочині його підозрює слідство.

Віктор Ющенко
Віктор Ющенко

"Співучасть у заволодінні. Він допомагав іншій особі. Необов’язково, щоб ти отримав у власну кишеню якусь частку майна, це може бути і політичне сприяння. Наразі ми говоримо про корисливий умисел на користь Віктора Януковича", – додав Андрій Радіонов.

Що відомо про справу "Межигір’я"?Резиденція "Межигір’я", яка розташована в селі Нова Петрівка під Києвом, була у державній власності до 2007 року. Проте потім її звідти вилучили і передали під управління структур, пов’язаних із президентом-утікачем Віктором Януковичем.

За інформацією ГПУ, Ющенко нібито з 2002 року вступив у змову з Януковичем щодо цього питання. Віктор Ющенко звинувачення відкидає. Після втечі Януковича, у червні 2014 року, суд повернув земельну ділянку, на якій розташоване "Межигір’я", у держвласність. Проте, вже у липні 2015 року майно "Межигір’я" заарештували.

Земельні ділянки суд передав державі 2017 року. У 2017 році після низки судових процесів у власність держави перейшла й сама резиденція. У листопаді 2018 року Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило конкурс на управителя для "Межигір’я".


Джерело статті: “http://24tv.ua/kogo_pidozryuyut_u_privlasnenni_mezhigirya_zayava_gpu_n1190726”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!