Меню пользователя

Вход

"Меркель відтіснили". Експерт про розмову Макрона і Путіна

Президент Франції Емманюель Макрон і президент Росії Володимир Путін обговорили обмін утримуваними між Кремлем і Києвом і зійшлися на думці, що він надає поштовху переговорам з «врегулювання конфлікту на сході Україні». Об этом сообщает stinain.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таких висновків вони дійшли у телефонній розмові 8 вересня, повідомляє Голос Америки.

«Двоє президентів підтвердили, що поточна ситуація дозволяє провести в найближчі кілька тижнів саміт у Нормандському форматі в Парижі», – йдеться в заяві пресслужби президента Франції.

У Кремлі, своєю чергою, підкреслили, що співрозмовники в розмові зійшлися на безальтернативності Мінських угод для «врегулювання конфлікту».

На думку експерта американського аналітичного центру German Marshall Fund Ульріха Шпека, дії Макрона відтісняють з переговорів з Росією канцлера Німеччини Ангелу Меркель.

"Розпочавши переговори з Путіним, Макрон відтісняє Меркель, яка вільно володіє російською мовою, виступала провідною силою санкцій щодо Росії за її напад на Україну, і ветераном переговорів з Путіним", — відзначив експерт у Twitter.

By starting to negotiate with Putin, Macron is sidelining Merkel who is a Russian speaker, has been the driving force behind the sanctions after Russia’s attack on Ukraine, and is a veteran in negotiating with Putin. At least with Vimont he has a multilateralist in charge. https://t.co/LZPfEWMLQ9

— Ulrich Speck (@ulrichspeck) September 8, 2019

Між тим видання Bloomberg повідомляє про заплановану на понеділок зустріч міністрів закордонних справ та оборони Франції та Росії у Москві. Зустріч стане першою за 5 років. У виданні це назвали "подальшим кроком у зусиллях президента Макрона спрямованих на те, щоб освіжити відносини з Росією".

France’s foreign and defense ministers will meet their Russian counterparts in Moscow for the first time in 5 years, a further step in President Emmanuel Macron’s effort to refresh relations with Russia https://t.co/DsK7FjjDgC

— Bloomberg (@business) September 8, 2019

«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/merkel-v-dt-snili-ekspert-pro-rozmovu-makrona-put-na”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!