Меню пользователя

Вход

Україна збільшила імпорт картоплі в 4 рази


У січні-липні 2019 року Україна збільшила імпорт картоплі в 3,9 рази, або на 16,3 тис. тонн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Про це йдеться в повідомленні асоціації "Український клуб аграрного бізнесу", передає БізнесЦензор. Об этом сообщает luxovicnukblogspot.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Рекордно зріс імпорт в Україну картоплі — майже в 4 рази в порівнянні з минулим роком. За результатами січня-липня 2019 року імпорт картоплі склав 21,9 тис. тонн проти 5,6 тис. тонн за аналогічний період минулого року", — сказано в повідомленні.

Серед свіжих і охолоджених овочів Україна найбільше імпортує помідори, частка яких становить 34%, цибулю — 20% і 19% — інші овочі, в основному перець, гарбуз, кабачки та інші овочі сімейства гарбузових, а також баклажани.
За сім місяців імпорт томатів збільшився на 22% до 58,3 тис. тонн, цибулі — в 16,3 рази, до 78 тис. тонн, в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Відзначається, що закупівля інших овочів свіжих або охолоджених (включаючи перець, гарбуз і баклажани) виросла більш ніж в 1,5 рази, до 16,9 тис. тонн.

За даними асоціації, збільшення імпорту овочів в поточному році є результатом поганих погодних умов минулого року, і, як наслідок, меншого врожаю основних овочів, через що запаси продукції були меншими, ніж зазвичай, і овочі врожаю минулого року мають високу ціну.

Очікується, що в цьому сезоні овочів буде вироблено більше, ніж в минулому, і найближчим часом щомісячний імпорт овочів скоротиться.

  • Нагадаємо, порівняно з 2018 роком закупівельні ціни на картоплю в серпні 2019 року зросли майже вдвічі і склали близько 11 грн/кг через неврожай цієї культури в Україні. Через це Україна вперше змушена була закуповувати картоплю в серпні.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/11/ukrayina_zbilshyla_import_kartopli_v_4_razy”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!