Новости Украины

Меню пользователя

Вход

Немає ніякої формули Штайнмаєра, – Сироїд прийшла на акцію протесту "Зупинимо капітуляцію"

Оксана Сироїд

Правниця та віцеспікерка ВРУ 8-го скликання Оксана Сироїд прийшла на акцію протесту "Зупинимо капітуляцію". За її словами, формули Штайнмаєра не існує, а вимоги Росії такі ж небезпечні як і її кулі. Об этом сообщает trudovaslava.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Зупинимо капітуляцію", – Із таким закликом сьогодні на Майдані зібрались люди, які виступають проти підписання Україною формули Штайнмаєра.

На акцію прийшла і Оксана Сироїд. На її думку, вимоги, які висуває Росія Україні – небезпечні.

Немає ніякої формули Штаймаєра. І в принципі, немає ніякої різниці між російськими кулями і тими вимогами, які Росія виставляє перед Україною,
– заявила правниця та віцеспікерка ВРУ 8-го скликання.

Відео: Сироїд про формулу Штайнмаєра

Що відбувається на Майдані та у різних містах України:

Це наймасштабінший за тиждень протест проти формули Штайнмаєра. У Києві на акцію вийшло майже 10 тисяч людей. Починали з Майдану, а потім пішли до ОП, Ради і Кабміну.

Протестувальники вважають ризикованою формулу Штайнмаєра. активісти кажуть, що цей план вигідний Путіну.

Відео: акція протесту у Києві проти формули Штайнмаєра

Про що йдеться у формулі Штайнмаєра:

  1. Тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей (про особливий статус Донбасу) почне діяти на постійній основі. Планується розробити та схвалити новий відповідний закон.
  2. Закон запрацює, якщо в окремих районах Донеччини і Луганщини відбудуться вибори за українським законодавством. Після виборів ОБСЄ повинна опублікувати звіт, який свідчитиме, що вибори відбулись у відповідності до стандартів організації та міжнародних стандартів демократичних виборів.
  3. Вибори відбудуться лише тоді, коли з території ОРДЛО вийдуть російські окупаційні сили, а захоплена частина українсько-російського кордону буде передана під контроль України.

Що каже президент?

Володимир Зеленський наголошував, що держава не підписувала жодної формули Штайнмаєра, а надіслала окремі листи спецпредставнику ОБСЄ Мартіну Сайдіку, де засвідчила свою згоду з позиціями по тексту формули Штайнмаєра. Після цього має відбутися зустріч у нормандському форматі за участю президентів України, Росії, Франції та Німеччини. На зустрічі політики обговорять шляхи припинення війни на Донбасі.


Джерело статті: “http://24tv.ua/nemaye_niyakoyi_formuli_shtaynmayera__siroyid_priyshla_na_aktsiyu_protestu_zupinimo_kapitulyatsiyu_n1215477”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!