Меню пользователя

Вход

"Майже кожна країна збільшила". Шмигаль заявив, що дефіцит держбюджету України не є непідйомним

Шмигаль стверджує, що Мінфін усе прорахував

Непідйомність дефіциту державного бюджету України – це міф. Про це 16 вересня на засіданні Кабінету Міністрів повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает Преступная Россия

"Міф щодо непідйомного дефіциту бюджету. Через пандемію майже кожна країна у світі збільшила дефіцит свого бюджету. Це було зроблено для того, аби не підвищувати податки на медицину й підтримати людей та бізнес. На наступний рік ми закладаємо в бюджет 6% дефіциту, що на 1,5% менше, ніж цього року", – сказав він.

За словами прем’єр-міністра, Міністерство фінансів "ретельно прорахувало шляхи залучення фінансування для покриття такого рівня дефіциту".

"Ми очікуємо збільшення надходжень у державний бюджет за рахунок покращення роботи податкової та митниці і відмов від попередніх корупційних схем попередніх років. Тому ми розраховуємо на виконання бюджету як 2020 року зараз, так і 2021 року", – пояснив Шмигаль.

У законі "Про державний бюджет України на 2020 рік" (після внесених із початку року правок) доходи визначено на рівні 978,71 млрд грн, витрати – 1,27 трлн₴ Таким чином, дефіцит бюджету перевищує 29%.

У проєкті держбюджету України на 2021 рік дефіцит встановлено на рівні 270 млрд₴


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/majzhe-kozhna-krajina-zbilshila-shmigal-zajaviv-shcho-defitsit-derzhbjudzhetu-ukrajini-ne-nepidjomnij-1518694.html”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!