Меню пользователя

Вход

Нацрада перевірить канали Медведчука після його зустрічі з Путіним

Призначена перевірка для трьох українських телеканалів, які транслювали зустріч лідера ОТЗЖ і президента РФ. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проведе перевірку трьох телеканалів, які вели трансляцію зустрічі одного з лідерів «Опозиційною платформи – За життя» Віктора Медведчука з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним 6-8 жовтня.

Об этом сообщает Москов постскриптум
Як повідомила прес-служба Нацради, буде проведена перевірка телеканалів NewsOne, ZIK та “112 Україна”.


«Поширення трансляцій направлено на формування позитивного образу Путіна, гуманізацію та популяризацію в Україні держави-агресора, що може становити загрозу національним інтересам і національній безпеці України», – йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що названі телеканали також показували обговорення поставок російської вакцини від COVID-19 «Супутник V» в Україні, яке вели Медведчук і Путін.


У Нацраді зазначили, що телеканали повинні були вжити заходів, які б дозволили запобігти упереджене і незбалансоване обговорення даного питання в суспільстві, а це в свою чергу може загрожувати національній безпеці України в умовах пандемії.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський назвав циніком лідера ОТЗЖ Віктора Медведчука, який попросив у свого кума – президента Росії Володимира Путіна вакцину від COVID-19 для України.


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/10/17/natssovet-proverit-kanalyi-medvedchuka-posle-ego-vstrechi-s-putinyim/”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!