У Полтаві виборець відмовився зняти маску, посилаючись на законодавство. Йому не дозволили проголосувати

У Полтаві виборець відмовився зняти медичну маску, щоб члени ДВК могли ідентифікувати його особу за документами. Чоловікові врешті не дозволили проголосувати у другому турі виборів мера міста.

Об этом сообщает Редакция

Про це повідомила ОПОРА.

Ситуацію спостерігачі зафільмували на виборчій дільниці № 531145. Чоловік мотивував це ризиком захворіти та дотриманням законодавства стосовно носіння засобів індивідуального захисту, зокрема Закону України Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Для з’ясування подальших дій членкиня ДВК зателефонувала голові Київської районної ТВК у Полтаві Олені Резвіній. Вона пояснила, що видача бюлетеня неідентифікованому виборцеві лежить у зоні персональної відповідальності членів ДВК. Виборець же погоджувався зняти лише окуляри.

У підсумку члени ДВК відмовили чоловіку у видачі бюлетеня. Той обіцяв поскаржитися на дії представників комісії.

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, в 11 містах проходить другий тур виборів мера. Очільника міста обирають у Дніпрі, Нікополі, Слов’янську, Ужгороді, Бердянську, Львові, Дрогобичі, Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах. Виборчі дільниці відкрилися о 8 ранку і працюватимуть до 20 години.

Крім того, 22 листопада у територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тисяч у 15 регіонах проходить повторне голосування з виборів депутатів 47 місцевих рад.

Результати голосування мають бути встановлені не пізніше як на пʼятий день з дня повторного голосування, тобто до 27 листопада включно.

У Чернівцях другий тур запланований на 29 листопада, а у Кривому Розі — 6 грудня.

Нагадаємо, перший тур чергових місцевих виборів в Україні відбувся 25 жовтня.

Редактор: Софія Лазарова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/drugiy-tur-viboriv-u-poltavi-viborec-vidmovivsya-znyati-masku-novini-poltavshchini-50125464.html”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!