Радник Єрмака заявив що пишається своїм фото з плагіатором ШкарлетомРадник глави Офісу президента, президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов пояснив, чому пишається своїм фото з міністром освіти Сергієм Шкарлетом, а також обґрунтував, чому в Україні немає науки.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА


Про це він розповів в ефірі програми «Мокрик По Живому» на hromadske.


За словами Милованова, пишається він фото зі Шкарлетом, хоч того і вважають плагіатором, бо він має вплив на міністра освіти. Представляв він, зокрема, інтереси приватних вишів в Україні.


«Чому люди вважають, що моя зустріч із міністром — не про мій вплив на нього, а про його вплив на мене? Я не переймаюся через фото зі Шкарлетом або що скажуть на Facebook, я переймаюся, щоби було більше студентів і ресурсів у науці», — сказав радник глави ОП.


Також він уточнив, що його «червоні лінії» далі, ніж у багатьох інших, але вони є — наприклад Медведчук, який «працює проти держави».


Загалом Милованов вважає, що суспільство фокусується не на тій проблемі.


«Я почитав (роботи Шкарлета — ред.), у чому там проблема. На мою думку, вона зовсім інша, не пов’язана з плагіатом. Вона пов’язана з тим, що там пустота. Тобто йдеться про те, що ми копіюємо з пустоти в пустоту, а суспільство ображається, що неправильно на пустоту посилатися», — сказав президент KSE.


Він наголосив, що реальна проблема — «відсутність науки в соціальних науках» (можливо, за винятком певних осередків у соціології, економіці або ін.).


«Ми дивимося на форму, а не на суть. Суть у нас — відсутність науки. Чому? Тому що в нас немає ресурсів у науці. Тому що ми не можемо платити зарплати американського або європейського рівня, щоби переманити таких людей, як я, як наші викладачі (з KSE — ред.), іноземців», — зазначив радник глави ОП.


Він уточнив, що у KSE лише 20 викладачів проти 600 в Києво-Могилянській академії, а бюджет лише втричі менший.


Милованов упевнений, що освіта в Україні більш хвора, ніж академічна недоброчесність, і «якщо ми просто навчимося правильно цитувати "пустоту", нічого не зміниться».


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/radnik-rmaka-zayaviv-shcho-pisha-tsya-svo-m-foto-z-plag-atorom-shkarletom”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!