Наставник "Аталанти" прокоментував скандальне вилучення його гравця в матчі Ліги Чемпіонів проти "Реала"

Програму перших матчів 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів завершували поєдинки "Аталанта" — "Реал" і "Боруссія" — "Манчестер Сіті".

Об этом сообщает Вневоле


У матчі в Бергамо німецький рефері Тобіас Штілер вже на 17-й хвилині залишив господарів у чисельній меншості, на думку арбітра, за "фол останньої надії". Протягом решти сімдесяти з гаком хвилин "Реал" тотально володів ініціативою, але з організацією небезпечних моментів, а ще більше — з їх реалізацією, гості мали серйозні проблеми.


Лише під завісу поєдинку шалений удар Ферлана Менді визначив переможця матчу — 0:1.


Після гри головний тренер "Аталанти" Джан П’єро Гасперіні прокоментував вилучення в своїй команді.


"Залишається тільки гіркота. Не знаю, який був би результат, але гра була повністю зіпсована інцидентом. Мене дискваліфікували в Серії А за те, що я щось сказав. Якщо я скажу ще щось, УЄФА дискваліфікує мене на місяць. Але це самогубство для футболу", — цитує Гасперіні Sky Sport Italia.


"У нас не може бути суддів, які ніколи не грали в гру і не знають різниці між відбором і фолом. Якщо вони не бачать різниці, то, чесно кажучи, їм слід піти і влаштуватися на іншу роботу. Замість цього вони повинні залучити до суддівства людей, які грали в футбол. У рефері тепер є відеоповтори, у них є все необхідне для суддівства, але навіть з повторами вони помиляються", — журиться наставник "Аталанти".


Огляд матчу "Аталанта" — "Реал".


Додамо, що в поєдинку гладбахской "Боруссії" і "МанСіті", який пройшов в Будапешті, все було куди передбачувано. Номінальні гості — МС здобули чергову перемогу — 2:0.


Огляд матчу "Боруссія" — "Манчестер Сіті".


Джерело статті: “https://lb.ua/sport/2021/02/25/478552_nastavnik_atalanti_prokomentuvav.html”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!