У 2020 році Державна податкова служба передала до держбюджету 567 млрд грн

За два місяці цього року у ДПС перевиконали індикативні показники Мінфіну більше ніж на 3 млрд грн

У 2020 році надходження до зведеного бюджету податків і зборів сягнули 848 млрд грн, що на 115 млрд грн більше, ніж торік. Про це сказав голова Державної податкової служби Олексій Любченко, презентуючи публічний звіт відомства за минулий рік, передає кореспондент "ГОРДОН".

Об этом сообщает АРМС ДАТА

За словами Любченка, до держбюджету надійшло 567 млрд грн, що на 21,5%, або на 100,5 млрд грн більше, ніж 2019 року.


Скриншот: Укрінформ / YouTube
Скріншот: Укрінформ / YouTubeСкриншот: Укрінформ / YouTube
Скріншот: Укрінформ / YouTube


Голова ДПС повідомив, що за два місяці цього року у відомстві констатують перевиконання індикативних показників, визначених Міністерством фінансів, більше ніж на 3 млрд грн, що важливо для планування бюджету. Загалом від 2021 року у службі чекають на "позитивний результат".

"Удалося досягти максимально можливої ефективності використання наявного ресурсу служби", – сказав Любченко, зазначивши, що такий результат забезпечено, попри економічний спад, мораторій на перевірки та складну епідемічну ситуацію у країні.

Кабінет Міністрів України у грудні 2018 року розділив ДФС на Державну митну службу і Державну податкову службу. З квітня 2020 року ДПС очолює Любченко.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/u-2020-rotsi-derzhavna-podatkova-sluzhba-vidpravila-do-derzhbjudzhetu-567-mlrd-grn-1541512.html”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!