Це не наше питання: Степанов пояснив, чому вакцину CoviShield зареєстрував не виробник (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Вакцину CoviShield зареєструвала компанія, яка уповноважена на це виробником Oxford/AstraZeneca. Організація Crown Agents провела відповідні закупівлі.

Об этом сообщает КОД ЮА

Представники компанії закуповують цю вакцину й постачають її до нашої держави, отримувачем є "Укрмедпостач". Про це 26 лютого в етері ток-шоу "Право на владу" повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Компанія уповноважена Serum Institute передає документ на реєстрацію. Компанія фігурує у відповідних документах про реєстрацію.

У соціальних мережах останніми днями поширювали інформацію щодо виготовлення на потужностях Serum Institute в Україні. Зареєструвала препарат ТОВ "Грейс оф Год". Нею нібито керує Кумар Пранаав, якого також називають співзасновником іншого ТОВ — “Аеон Біотех”.

Раніше ASPI news повідомляло, що СБУ розслідує ввезення в Україну контрабандної вакцини проти коронавірусної інфекції. Також Степанов обіцяв, що COVAX надасть Україні вакцини проти COVID-19. До України мали надійти вакцини Pfizer і AstraZeneca, але ідею у МОЗ так і не реалізували.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/ce-ne-nashe-pitannya-stepanov-poyasniv-chomu-vakcinu-covishield-zareestruvav-ne”

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!