Пам’ятник Єкатєріні ІІ в Одесі не руйнуватимуть, а просто демонтують

Речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук під час телемаратону запевнив, що пам’ятник Єкатєріні ІІ в Одесі не руйнуватимуть, його просто демонтують і перевезуть.

Об этом сообщает Преступная Россия


"Чотири фігури пам’ятника "Засновникам Одеси" повернуться до музею. Що стосується фігури Єкатєріні ІІ, яка не має ніякої цінності, вона буде у безпечному місці. Це буде демонтаж, це не буде розрухою, руйнацією. Знайдеться місце, де вона буде знаходитися. Я думаю, найближчим часом це питання буде закрите", — заявив Братчук.


Раніше більшість містян та діозний мер Геннадій Труханов підтримали демонтаж антиісторичного пам’ятника "Засновникам Одеси".


Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.


По кількох військових об’єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська РФ перейшли кордон під Харковом.


ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі. Кацапи розпочали інтенсивний обстріл підрозділів ЗСУ, українська армія дає відсіч російським військам.


В екстреному режимі працює Рада національної безпеки та оборони. Введено військовий стан. Україна офіційно направила позов проти Московії до Міжнародного суду ООН у Гаазі.


Під час війни рашисти обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. Також рашисти влаштовують геноцид українців у захоплених населених пунктах та масово ґвалтують жінок та дітей.


Веніамін Цвєтков

Источник: Компромат