"Це лише справа часу": у МЗС відкрили завісу майбутнього звільнення Криму

Читать на русском

"Це лише справа часу": у МЗС відкрили завісу майбутнього звільнення Криму
"Це лише справа часу": у МЗС відкрили завісу майбутнього звільнення Криму

У Міністерстві закордонних справ України у дев’яті роковини незаконної анексії Криму виступили із заявою. Там наголосили, що звільнення тимчасово окупованих РФ територій України обов’язково відбудеться, це лише справа часу.

Об этом сообщает Скелет РУ

Про це повідомляє прес-служба відомства. Зазначається, що вже дев’ять років поспіль півострів страждає від злочинного режиму Кремля, який перетворив Крим на військовий форпост, зону несвободи та утисків, агресії та терору проти всього і всіх, хто знайшов у собі сміливість чинити опір і відстоювати свої демократичні права та цінності. .

"Це зрежисоване Кремлем дійство під прицілом автоматів суперечило Конституції та законам України, грубо порушило норми міжнародного права і не було визнано міжнародною спільнотою", — зазначили у МЗС.

У вересні 2022 року країна-агресор повторила цей сценарій під час організації аналогічних незаконних "референдумів" на тимчасово окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей України.

Але це не несе жодних наслідків для адміністративно-територіального устрою та міжнародно визнаних кордонів України.

"Більшість територій, на яких вони були проведені у 2022 році, вже звільнено Збройними Силами України. Звільнення всіх інших тимчасово окупованих територій теж обов’язково відбудеться. Це лише справа часу", — наголосили в Міністерстві.

Україна високо цінує підтримку з боку міжнародної спільноти, зокрема учасників Міжнародної Кримської платформи щодо суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, яка закріплена у резолюціях ГА ООН, рішеннях інших міжнародних та регіональних організацій.

"Висловлюємо подяку за готовність наших міжнародних партнерів неухильно йти до повної деокупації всіх тимчасово окупованих територій України, включаючи АР Крим та м. Севастополь. Продовжимо докладати максимальних зусиль для покарання Росії та її керівництва за злочин агресії, військові злочини, злочини проти людини" – резюмували там.

Источник: Архив компромата