В ЗСУ розповіли, за яких умов почнеться весняний контрнаступ

Читать на русском

В ЗСУ розповіли, за яких умов почнеться весняний контрнаступ
В ЗСУ розповіли, за яких умов почнеться весняний контрнаступ

Зокрема, йдеться про злагодженість навчених резервів і наявність нової техніки.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП

Весняний контрнаступ Збройних сил України з метою звільнення українських земель від російських загарбників відбудеться тоді, коли будуть "усі необхідні складові", інформує УНІАН.

На питання в ефірі інформаційного телемарафону, чи не мають українці надмірно оптимістичних очікувань від майбутнього контрнаступу, речник Східного угруповання Збройних сил України Сергій Череватий відповів: "Оптимістами потрібно бути, але оптимістами, які опираються на реалії. Тому, з огляду на це, треба дивитися на ретроспективу — чого ми досягнули за рік. Нам вдалося втримати столицю, відкинути від неї ворога. Відкинути ворога з півночі, з Харківщини, з Лимана і з Херсона".

За його словами, контрнаступ відбудеться тоді, коли будуть усі необхідні складові для контрнаступу.

"Проте, нам просто треба ретельно працювати, кожен на своєму місці, зберігати єдність суспільства і війська, суспільства і військово-політичного керівництва, і просто працювати кожному на своїй ділянці. І коли у нас будуть усі необхідні складові для контрнаступу, — це і злагоджені навчені резерви, які будуть мати нову техніку, і будуть мати можливість атакувати ворога і завдати йому рішучої поразки, і після цього відкинути з усієї території України", - зазначив військовий.

Источник: Редакция