СоцЖах, або майстер-клас по корупції та блокуванню реформ.

За ініціативою сторони застрахованих осіб, 9 та 16 листопада були скликані позачергові засідання правління Фонду соціального страхування. На порядку денному ряд вкрай важливих питань, зокрема, матеріального забезпечення особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та в районі проведення антитерористичної операції, та питання реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Але, не дивлячись на те, що всіх членів правління було завчасно повідомлено про дату та час проведення засідання, воно не відбулось.

Члени правління зі сторони роботодавців: Третьяков Д.Ю., Райков Б.С., Кузовой Ю.В., Буніна С.С., на засідання не з’явились.

Керівництво фондів соціального страхування заважає їх реформуванню, та об’єднанню в єдину структуру. Завдяки цьому вони майже бесконтрольно використовуютьдержавні кошти. А це 16 млрд. грн на рік. В цьому переконалось вже навіть СБУ.

https://www.facebook.com/VDFSSU/posts/994358890654903

Проте не дивлячись на те, що керівники фондів заблокували процес реорганізації, саботують рішення Верховної Ради України, та доручення Кабінету Міністрів України, віз і нині там. За потуранням членів правління зі сторони роботодавців, ліквідатор виконавчої дирекції Фонда соціального з тимчасової втрати працездатності  Валерій Сітайло, та директор виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Валерій Акопян продовжують виконувати свої «обов’язки».

А саме – всупереч закону видають наказ про ліквідацію фонду, замість реорганізації, що тягне за собою негативні наслідки майнового характеру, а також замовляють оновлення програмного забезпечення на 35 млн. грн. До речі виконавцем цих робіт є фірма, засновником якої вказана Оксана Третьякова. Вона ж є власницею квартири, де проживає член правління фонду Дмитро Третьяков, той самий що прогулює засідання.

З огляду на зазначене, члени правління зі сторони держави та застрахованих осіб звернулись до Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, щодо неприпустимості подібного відношення до вирішення важливих питань, та прийняття рішення щодо делегування до правління більш відповідальних представників. Бо питання наразі дуже важливе – бути, чи не бути реформі соцстраху.

 

Цензор — НЕТ такого слова

Конституция Украины однозначно говорит о цензуре и цензоре — нет таких слов в обиходе свободного украинца. СENSOR UA — сайт, где цензуры НЕТ. Никаких передергиваний, никаких замалчиваний или джинсы. Только чистый поток новостей, свежая лента аналитики и высококачественные расследования.
Где же тут Цензор? Нет его! Потому что мы живем в независимом обществе. И цена информации все растет. Велик поток сайтов, льющих на читателей ложь и провокацию. Но растет и армия правдорубов. И вот им пытаются заткнуть рты цензоры. Мы, сайт СENSOR UA, хотим напомнить, что согласно законодательству слова ЦЕНЗОР НЕТ в Конституции. Как и цензуры нет.
За более, чем двадцать лет украинской независимости, украинцы так и не отвыкли от советского менталитета, что Цензора нет уже над ними. Свобода — это право выбора. Это право понимать, что лозуг СENSOR UA  Цензор - нет такого слова, это не лозунг, а факт!