censor.org.ua
Ермак обсуждает с Келлогом важные вопросы — Зеленский ждет результатов переговоров.

Єрмак проводить переговори з Келлогом — Зеленський чекає на результати.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак наразі проводить переговори зі спеціальним представником президента США Дональда Трампа Кітом Келлогом. Про це повідомив президент Володимир Зеленський, підкресливши, що сподівається на результати цієї зустрічі.

Про це повідомила кореспондентка Новини.LIVE, яка поспілкувалася з Володимиром Зеленським.

Єрмак розмовляє з Келлогом

Зустріч проходить у рамках дипломатичних контактів України та США, зокрема щодо військової підтримки, економічного співробітництва та перспектив майбутніх міжнародних угод.

В свою чергу Володимир Зеленський сказав нашій кореспондентці, що результати розмови між Кітом Келлогом та Андрієм Єрмаком стануть відомі пізніше.

"Я не знаю, знаю що Келлог зустрічається з Єрмаком прямо зараз. Подивимось, про що домовляться", — відповів президент на питання кореспондента Новини.LIVE

Нагадаємо, Володимир Зеленський підтвердив плани на візит до Саудівської Аравії і заявив, що Росії не буде.

Також президент підтвердив факт передачі меморандуму про співробітництво зі США.